Składki

Cześć,

Obawiam się, że podniesienie cen startów jest jednak za wysokie. Z wyliczeń wyszło mi, że średnio cena startu wzrośnie 70-80%, jeśli ktoś będzie strzela 1 konkurencje to 100% więcej.

Opłata rejestracyjna uderzymy głównie w osoby strzelające 1 konkurencje co kłuci się z ideą mistrzostw i ogólnie współzawodnictwa kiedy ktoś np. strzela tylko trapa czy pistolet centralny czy KCZ na każdych zawodach będzie musiał płacić tą opłatę do 1 czy 2 konkurencji. Mało kto strzela wszystko.

Wyższa opłata za start o 10 zł jest bardziej sprawiedliwa i unikniemy sytuacji że za PPN 10 strzałów będzie 60 zł.

Proponuje zastanowić się czy podniesienie o 10 każdego startu nie jest już wystarczające a resztę dorzucić do opłaty wpisowej na 1500 zł. Nowi członkowie powodują więcej pracy wszystkich i rosnące koszty a dotychczasowe wpisowe wydaje się niskie.

 • Marcin Ogórek

  Witam popieram Marcina, myślę że podniesienie samego startowego wystarczy zresztą mówiłem o tym na zebraniu. Zresztą klub nie ma zarabiać a w przyszłym roku zobaczymy jaki będzie bilans ogólny a nie zawodów. Nie jestem za podniesieniem wpisowego bo i tak już mamy bardzo wysokie. I rozmawiałem z kilkunastoma osobami o podwyżce i wszyscy byli oburzeni że na zebraniu mówiliśmy że nie będzie podwyżek itp. I że będą tylko jeździć i strzelać tyle co do licencji i że wolą w takim przypadku strzelać sobie treningowo i pieniądze za starty przeznaczyć na amunicje i strzelać we własnym zakresie.

  • Michał Mardyła

   Podoba mi się to forum, fajne. Mamy już maile, whats’up, smsy i jeszcze tu. Jak to ogarnąć?

   • -

    To jest propozycja, na pewno minusem jest brak powiadomień o nowych wiadomościach ale to mogę włączyć jeśli taka forma by się przyjęła.

  • Marcin Oświęcimka

   Też uważam żę powinniśmy zwracać uwagę na ogólny bilans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *