test

Rejestracja Pistolet:

sob. 18maj

Grupa I - 9:00 - 11:00

Zarejestrowani: Artur Wójcik, Marek Kaczor, Piotr Śledź, Marcin Matyjewicz, Tomek Migacz, Edward Legutko, Krzysztof Stosur, Tomasz Ukleja, Sebastian Talarczyk, Rafal Kwit

Rejestracja zamknięta. Brak wolnych miejsc.

Zobacz więcej

sob. 18maj

Grupa II - 9:00 - 11:00

Zarejestrowani: Szymon Mika, Patryk Bania, TykA, robert szczypkowski, Jarosław Jamka, Wojtek konopka, Leszek Kaliński, Paweł Kaliński

Ilość dostępnych miejsc: 2

Zobacz więcej

sob. 18maj

Grupa III - 11:00 - 13:00

Zarejestrowani: Marcin Sch, Mariusz Wróbel, Sebastian Przybylski, Wojciech Gagatek, Adam Tomoński, Adam Jurkowski, Czesław Szarek, Łukasz Maciak, Michał Kohmann, Gabriel Habura

Rejestracja zamknięta. Brak wolnych miejsc.

Zobacz więcej

sob. 18maj

Grupa IV - 11:00 - 13:00

Zarejestrowani: Piotr Duszyński, Piotr Trojanowicz, Paweł Romanek, Dawid Żołądź, Krzysztof Bereś, Stanisław Jabłoński, Tomasz Jabłoński

Ilość dostępnych miejsc: 3

Zobacz więcej

Rejestracja Trap i Karabin:

sob. 18maj

Trap 25 - 9:00 - 9:30

Zarejestrowani: Piotr Oracz, Adam Dyngosz, Witek Baran, Tomasz Bania

Ilość dostępnych miejsc: 2

Zobacz więcej

sob. 18maj

Trap 25 - 9:30 - 10:00

Zarejestrowani: Adam Tomoński, Mariusz Kruczek, Bolesław Milnerowicz

Ilość dostępnych miejsc: 3

Zobacz więcej

sob. 18maj

Trap 25 - 10:00 - 10:30

Zarejestrowani: Czesław Szarek, Paweł Gryboś, Patryk Bania, Jerzy Pruszyński, Łukasz Maciak, Gabriel Habura

Rejestracja zamknięta. Brak wolnych miejsc.

Zobacz więcej

sob. 18maj

Trap 25 - 10:30 - 11:00

Zarejestrowani: Teresa Sandecka, Patrik Mółka

Ilość dostępnych miejsc: 4

Zobacz więcej

sob. 18maj

Trap 25 - 11:00 - 11:30

Zarejestrowani: Wojtek konopka, Edward Legutko, Tomasz Michalik, Sebastian Talarczyk, Rafal Kwit

Zostało 1 miejsce wolne:

Zobacz więcej

sob. 18maj

Trap 25 - 11:30 - 12:00

Zarejestrowani: Stanislaw Szumal, Marek Gagatek, robert szczypkowski, Piotr Śledź, Tomasz Ukleja

Zostało 1 miejsce wolne:

Zobacz więcej

sob. 18maj

Trap 25 - 12:00 - 12:30

Ilość dostępnych miejsc: 6

Zobacz więcej

sob. 18maj

Trap 25 - 12:30 - 13:00

Zarejestrowani: Kamil Franczak, Dawid Żołądź, Gizicki Dariusz

Ilość dostępnych miejsc: 3

Zobacz więcej

sob. 18maj

Karabin centralnego zapłonu 100m - 9:00

Zarejestrowani: Andrzej Węgrzyn, Piotr JANUR, Piotr Duszyński, Teresa Sandecka, Marcin Sch, Mariusz Wróbel, Sebastian Przybylski, Wojciech Gagatek, Adam Tomoński, Adam Jurkowski, Paweł Romanek, Marek Gagatek, Szymon Mika, Czesław Szarek, Paweł Gryboś, Patryk Bania, TykA, Dawid Żołądź, robert szczypkowski, Jarosław Jamka, Piotr Rekowski, Patrik Mółka, Leszek Kaliński, Paweł Kaliński, Artur Wójcik, Marek Kaczor, Edward Legutko, Marcin Ogórek, Michał Kohmann, Tomasz Ukleja, Gabriel Habura, Stanisław Jabłoński, Tomasz Jabłoński, Tomasz Bania, Sebastian Talarczyk

Ilość dostępnych miejsc: 15

Zobacz więcej

sob. 18maj

Karabin sportowy 100m - 9:00

Zarejestrowani: Piotr Duszyński, Marcin Sch, Adam Tomoński, Adam Dyngosz, Patryk Bania, Dawid Żołądź, Jarosław Jamka, Piotr Rekowski, Wojtek konopka, Leszek Kaliński, Paweł Kaliński, Marek Kaczor, Marcin Matyjewicz, Michał Kohmann, Stanisław Jabłoński, Tomasz Jabłoński, Tomasz Bania, Rafal Kwit

Ilość dostępnych miejsc: 12

Zobacz więcej