Mistrzostwa KS Krokus 2020

Mistrzostwa KS Krokus 2020

  1. Uczestnikami Mistrzostw są wszyscy zawodnicy KS Krokus biorący udział w zawodach organizowanych przez klub Krokus w konkurencjach: PSP, PCZ, Pistolet Dynamiczny (konkurencje strzelane do tarcz IPSC lub celów metalowych z pistoletu centralnego zapłonu w klasach Production, Standard i Open), Trap25, Trap75, KCZ, PPN oraz KPN w 2020 roku. W poszczególnych konkurencjach prowadzona jest klasyfikacja indywidualna.
  2. Wynikiem końcowym zawodnika jest suma takiej ilości najwyższych uzyskanych wyników z zawodów w danej konkurencji, jaka stanowi połowę ilości przeprowadzonych w konkurencji zawodów powiększoną do wyższej liczby całkowitej: w konkurencjach PSP, PCZ, KCZ, Trap25,Trap75, PPN, KPN jest to suma punktów natomiast w PD jest to suma wyników procentowych.
  3. W przypadku jednakowych wyników klasyfikacji końcowej wyższe miejsce zajmie zawodnik z wyższym wynikiem w zawodach.
  4. Pierwsze trzy miejsca w każdej konkurencji nagradzane są pucharami – rozdanie podczas Zebrania Sprawozdawczego 2020.
  5. Konkurencja jest otwierana przy udziale minimum 10 zawodników.

 

Mistrzostwa PSP

Punkty z zawodów
Miejsce Nazwisko i imię 1 2 3 4 5 Wynik Uwagi

Lista zawodów:

  1. Krokus Open
  2. Puchar Nowego Sącza
  3. Grand Prix Krokus
  4. Zawody Pistoletowe
  5. Sądecka Śliwka

 


Mistrzostwa PCZ

Punkty z zawodów
Miejsce Nazwisko i imię 1 2 3 4 5 Wynik Uwagi

Lista zawodów:

  1. Krokus Open
  2. Puchar Nowego Sącza
  3. Grand Prix Krokus
  4. Zawody Pistoletowe
  5. Sądecka Śliwka

 


Mistrzostwa PD PRODUCTION

Punkty z zawodów
Miejsce Nazwisko i imię 1 2 3 4 5 6 Wynik Uwagi

Lista zawodów:

  1. Tylicz Challenge
  2. Galicyjski Rzutek
  3. Tylicz Steel
  4. Tylicz Steel Bis
  5. Puchar Świętego Michała
  6. Zwody Klubowe z Okazji Dnia Niepodległości

 


Mistrzostwa PD STANDARD

Punkty z zawodów
Miejsce Nazwisko i imię 1 2 3 4 5 6 Wynik Uwagi

Lista zawodów:

  1. Tylicz Challenge
  2. Galicyjski Rzutek
  3. Tylicz Steel
  4. Tylicz Steel Bis
  5. Puchar Świętego Michała
  6. Zwody Klubowe z Okazji Dnia Niepodległości

 


Mistrzostwa PD OPEN

Punkty z zawodów
Miejsce Nazwisko i imię 1 2 3 4 5 6 Wynik Uwagi

Lista zawodów:

  1. Tylicz Challenge
  2. Galicyjski Rzutek
  3. Tylicz Steel
  4. Tylicz Steel Bis
  5. Puchar Świętego Michała
  6. Zwody Klubowe z Okazji Dnia Niepodległości


Mistrzostwa PPN

Punkty z zawodów
Miejsce Nazwisko i imię 1 2 3 4 5 6 Wynik Uwagi

Lista zawodów:

  1. Krokus Open
  2. Puchar Nowego Sącza
  3. Grand Prix Krokus
  4. Zawody Pistoletowe
  5. Sądecka Śliwka
  6. Zawody Karabinowe

 


Mistrzostwa Trap 25

Punkty z zawodów
Miejsce Nazwisko i imię 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Wynik Uwagi
1 KRÓL Krzysztof 22 22
1 ŻOŁĄDŹ Dawid 22 22
3 SKALNY Sebastian 21 21
4 BODZIONY Izabela 20 20
4 JURKOWSKI Jacek 20 20
4 KANIA Piotr 20 20
4 MÓŁKA Patryk 20 20
8 GWIŻDŻ Paweł 19 19
9 DYNGOSZ Adam 18 18
9 GRUSZCZYŃSKI Sławomir 18 18
9 MARDYŁA Michał 18 18
9 OGÓREK Marcin 18 18
9 STOSUR Krzysztof 18 18
14 ZAJĄC  Grzegorz 17 17
15 BODZIONY Piotr 16 16
15 DOMINIK Wiktor 16 16
17 TOMOŃSKI Adam 15 15
18 GIZICKI Dariusz 14 14
18 SZUMAL Stanisław 14 14
20 KACZOR Marek 12 12
21 WRÓBEL Mariusz 11 11
22 GRYBOŚ Paweł 9 9
22 ZARZEKA Łukasz 9 9
24 GWIŻDŻ Jan 8 8
24 MĘDREK Jonasz 8 8
24 WŁOSIŃSKI Marcin 8 8
27 PORĘBA Adam 4 4

Lista zawodów:

  1. Puchar Zimy
  2. Tylicz Challenge
  3. Galicyjski Rzutek
  4. Tylicz Steel
  5. Grand Prix Krokus w Strzelbie i Karabinie
  6. XIV Mistrzostwa Małopolski w Strzelaniu z TT
  7. RT Tylicz
  8. Tylicz Steel Bis
  9. Puchar Świętego Michała
  10. Tylicz Shoot-Off
  11. Zawody Klubowe z Okazji Dnia Niepodległości
  12. Puchar Nietoperza

 


Mistrzostwa Trap 75

Punkty z zawodów
Miejsce Nazwisko i imię 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Wynik Uwagi

Lista zawodów:

  1. Tylicz Challenge
  2. Galicyjski Rzutek
  3. Tylicz Steel
  4. Grand Prix Krokus w Strzelbie i Karabinie
  5. XIV Mistrzostwa Małopolski w Strzelaniu z TT
  6. RT Tylicz
  7. Tylicz Steel Bis
  8. Puchar Świętego Michała
  9. Tylicz Shoot-Off
  10. Zawody Klubowe z Okazji Dnia Niepodległości

 


Mistrzostwa Trap (BEST 7 – 7 najlepszych serii 25 rzutków)

Best 7
Miejsce Nazwisko i imię 1 2 3 4 5 6 7 Wynik Uwagi
1 KRÓL Krzysztof 22 22
1 ŻOŁĄDŹ Dawid 22 22
3 SKALNY Sebastian 21 21
4 BODZIONY Izabela 20 20
4 JURKOWSKI Jacek 20 20
4 KANIA Piotr 20 20
4 MÓŁKA Patryk 20 20
8 GWIŻDŻ Paweł 19 19
9 DYNGOSZ Adam 18 18
9 GRUSZCZYŃSKI Sławomir 18 18
9 MARDYŁA Michał 18 18
9 OGÓREK Marcin 18 18
9 STOSUR Krzysztof 18 18
14 ZAJĄC  Grzegorz 17 17
15 BODZIONY Piotr 16 16
15 DOMINIK Wiktor 16 16
17 TOMOŃSKI Adam 15 15
18 GIZICKI Dariusz 14 14
18 SZUMAL Stanisław 14 14
20 KACZOR Marek 12 12
21 WRÓBEL Mariusz 11 11
22 GRYBOŚ Paweł 9 9
22 ZARZEKA Łukasz 9 9
24 GWIŻDŻ Jan 8 8
24 MĘDREK Jonasz 8 8
24 WŁOSIŃSKI Marcin 8 8
27 PORĘBA Adam 4 4

 

 


Mistrzostwa KCZ

Punkty z zawodów
Miejsce Nazwisko i imię 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Wynik Uwagi
1 TOMOŃSKI Adam 93 93
2 STOSUR Krzysztof 87 87
3 BODZIONY Piotr 86 86
4 MĘDREK Jonasz 85 85
5 WŁOSIŃSKI Marcin 83 83
6 BODZIONY Izabela 81 81
6 DUSZYŃSKI Piotr 81 81
6 WRÓBEL Mariusz 81 81
9 MARDYŁA Michał 77 77
9 SMAJDOR Daniel 77 77
11 KACZOR Marek 75 75
12 GWIŻDŻ Jan 74 74
13 GIZICKI Dariusz 69 69
14 SZUREK Zbigniew 68 68
15 MÓŁKA Patryk 66 66
15 ŻOŁĄDŹ Dawid 66 66
17 SKALNY Sebastian 65 65
18 JURKOWSKI Adam 64 64
19 ROMANEK Marcin 63 63
20 SMAJDOR Tomasz 62 62
20 ZARZEKA Łukasz 62 62
22 OGÓREK Marcin 61 61
23 JANUR Piotr 60 60
24 KRÓL Krzysztof 58 58
25 DOMINIK Wiktor 57 57
25 GÓRKA Paweł 57 57
27 GWIŻDŻ Paweł 56 56
27 WĘGRZYN Andrzej 56 56
29 GRYBOŚ Paweł 54 54
30 WĘGRZYN Fałstyna 51 51
31 KANIA Piotr 41 41
32 SZUMAL Stanisław 38 38
33 DYNGOSZ Adam 36 36
34 PORĘBA Adam 23 23
35 PRZYBYLSKI Sebastian 18 18
36 ZAJĄC  Grzegorz 0 0

Lista zawodów:

  1. Puchar Zimy
  2. Tylicz Challenge
  3. Galicyjski Rzutek
  4. Grand Prix Krokus w Strzelbie i Karabinie
  5. XIV Mistrzostwa Małopolski w Strzelaniu z TT
  6. RT Tylicz
  7. Puchar Świętego Michała
  8. Tylicz Shoot-Off
  9. Zawody Klubowe z Okazji Dnia Niepodległości

 


Mistrzostwa KPN

Punkty z zawodów
Miejsce Nazwisko i imię 1 2 3 4 5 6 Wynik Uwagi

Lista zawodów:

  1. Krokus Open
  2. Puchar Nowego Sącza
  3. Grand Prix Krokus
  4. Zawody Pistoletowe
  5. Sądecka Śliwka
  6. Zawody Karabinowe